انتصاب مدیران منابع انسانی و پشتیبانی بیمه آرمان

در مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت بیمه آرمان، صبح امروز مدیران جدید منابع انسانی و پشتیبانی و خدمات این شرکت منصوب و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، دکتر کامبیز پیکارجو مدیر عامل بیمه آرمان انتصابات اخیر در شرکت را در راستای تقسیم کار و توسعه فعالیت ها دانست و گفت این مهم با هدف تعالی شرکت و اجرای منویات سهامداران و اعضای هیئت مدیره صورت گرفته است و همگان را به همکاری و معاضدت و تلاش مضاعف برای پیشبرد اهداف شرکت فراخواند.

مهندس حمیدرضا امیرحسنخانی معاون اجرایی نیز در این مراسم، ضمن معرفی مدیران جدید، سال پیش رو را برای شرکت بیمه آرمان سال رونق و کارآمدی کارکنان دانست و بر تحول و ساماندهی امور و تغییر وضعیت شرکت تأکید کرد.

معاون اجرایی گفت طی این مدت کارهای خوبی در مجموعه صورت گرفته اما با نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم و لازم است با هم فکری و هم افزایی و تلاش مضاعف وضعیت و جایگاه شرکت را ارتقاء بخشیم و پاسخگوی عملکرد خود به سهامداران، بیمه گذاران و ذینفعان باشیم.

مهندس امیرحسنخانی افزود رصد عملکرد کارکنان و نظام مندی نیروی انسانی و ارزشیابی کارکنان از اهم وظایف و فعالیت های مدیریت منابع انسانی است و این مدیریت باید با حساسیت بیشتر امور را دنبال کند و با استفاده از تجربیات همه عزیزان وضعیت نیروی انسانی را بهبود و روند توسعه را سرعت ببخشد.

در این مراسم، غلامعلی کاظمی و وحید شاکری به ترتیب به عنوان مدیران منابع انسانی و پشتیبانی و خدمات معرفی و احکام آنها اعطاء شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed