حضور فعال بیمه آرمان در مناطق سیل زده شمالی

بدنبال وقوع سیل در استان های شمالی کشور، بیمه آرمان از ۲۹ اسفند تیم های کارشناسی برای ارزیابی خسارت زیاندیدگان به استان گلستان اعزام کرده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، با دستور مدیر عامل، تیم های کارشناسی این شرکت از روز ۲۹اسفند برای ارزیابی خسارت زیاندیدگان به مناطق سیل زده در شهر گنبد کاووس اعزام
شده اند.

کامبیز پیکارجو مدیرعامل بیمه آرمان نیز راساً با حضور در شعبه ساری، ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان شمال کشور، دستور داد سریعاً کمیته ای در منطقه سرپرستی شمال کشور برای بررسی دقیق و فوری ابعاد این حادثه و تسریع در رسیدگی به امور سیل زدگان  تشکیل شود.

همچنین سرپرست معاونت فنی بیمه آرمان به منظور نظارت، پیگیری و تسریع در رسیدگی به امور زیاندیدگان سیل، در شهر گنبد کاووس مستقر شده و به نمایندگی از مدیرعامل و هیأت مدیره مستقیماً روزانه جریان ارزیابی و بررسی روایتی مختلف خسارات را مدیریت می نماید.

لازم به توضیح است که در حال حاضر پنج تیم کارشناسی بطور تمام وقت سرگرم بازدید از واحدهای مسکونی شهر گنبد به منظور تشکیل پرونده و ارزیابی خسارت هستند که با نهایی شدن این فرایند، در اسرع وقت خسارت زیاندیدگان پرداخت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed