مرکز توسعه و فروش بیمه های عمر شرکت بیمه آرمان

فرم درخواست

  • Max. file size: 5 MB.
  • Hidden
  • Hidden

معرفی

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یکی از پرطرفدارترین بیمه‌های عمر در جهان است که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه‌گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب می نماید.بطوریکه ضریب نفوذ این بیمه نامه هر ساله در حال افزایش می باشد .
انتخاب امروز افراد در خصوص خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بیمه آرمان موجب تامین مالی خانواده و بهره‌مندی از بهترین بازارهای سرمایه‌گذاری در ایران خواهد شد، ضمن اینکه با پیشرفت مداوم و سالیانه سرمایه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری به گونه‌ای همگون با تورم، شما طرحی ارزشمند را چه برای امروز و چه برای آینده خانواده خویش برگزیده‌اید.
در راستای تحقق این هدف مرکزی با نام مرکز توسعه و فروش بیمه های عمر با رویکرد افزایش ضریب نفوذ بیمه های عمر و سرمایه گذاری، با استفاده از پتانسیل موجود و همچنین تربیت نیروهای متخصص و کارآمد در قالب نمایندگان آیین نامه 96 و راهبران فروش در قالب آیین نامه 75 بعنوان توسعه دهندگان فروش بیمه نامه در شرکت بیمه آرمان راه اندازی گردید .
رسالت این مرکز از دو جهت قابل بررسی و ارائه می باشد، از یک سوء کمک به افزایش ضریب نفوذ بیمه های عمرو سرمایه گذاری از طریق فروش بصورت مویرگی و دستیابی به جایگاهی معادل کشورهای توسعه یافته و از سوئی دیگر ، کمک به ایجاد اشتغال در جامعه از طریق جذب نماینده ، آموزش ، پشتیبانی و توسعه شبکه فروش می نماید.
از سوئی دیگر ، مشاغلی با ماهیت خدماتی که مستقیما با اقشار مختلف جامعه در ارتباط هستند ، علاوه بر ایجاد درآمد پایدار و نامحدود از شرایط مالی و اجتماعی بهتری برخوردارند و در تحقق رویاها و عشق به زندگی و خانواده از راندمان بالاتری بهره می برند و زمانی پازل این مهم تکمیل می شود که با آموزش های تخصصی ، مستمر و مدون همراه باشد .
شایان توجه است که آموزش و کوچینگ حرفه ای در کسب موفقیت شغلی و جایگاه اجتماعی، بسیار حائز اهمیت است به همین سبب شرکت بیمه آرمان با برگزاری دوره های ویژه، مستمر و رایگان تا رسیدن به کسب درآمد بالا و موفقیت ، عاملین فروش خود را پشتیبانی و همراهی خواهد نمود .
به همین منظور ، این مرکز به جهت گسترش فعالیت خود از طریق مصاحبه های فنی و تخصصی و بررسی برنامه فروش و برگزاری دوره های تخصصی آموزشی و بصورت گزینشی اقدام به جذب نماینده، راهبر فروش و منتور می نماید .
برای پیوستن به ما فرم روبرو را تکمیل نمایید.