اعلام رضایت شهردار گنبد از عملکرد و حضور بموقع بیمه آرمان در ایفای تعهدات

شهردار گنبدکاووس از عملکرد و حضور بموقع مسئولان و کارشناسان بیمه آرمان در رسیدگی فوری به امور زیان دیدگان ناشی از سیل ویرانگر در این شهر، ابراز رضایت و قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، منصور طعنه گنبدی شهردار گنبدکاووس در جلسه ای که با حضور اعضای شورای شهر و معاون فنی و کارشناسان ارشد بیمه آرمان تشکیل شده بود، از عملکرد و اقدام بموقع این شرکت در اعزام و اسقرار تیم های کارشناسی برای بازدید از واحدهای مسکونی و برآورد و ارزیابی خسارت زیان دیدگان و ایفای تعهدات قدردانی کرد.

در این جلسه، عسگر معزی معاون فنی بیمه آرمان نیز گزارشی از اقدامات عاجل این شرکت و تیم های کارشناسی در ارتباط با این حادثه ارائه داد.

گفتنی است بدنبال وقوع سیل در مناطقی از استان های شمالی کشور، بیمه آرمان از ۲۹ اسفند تیم های کارشناسی برای ارزیابی خسارت زیاندیدگان به این مناطق اعزام کرده است.

این تیم ها با مدیریت و نظارت معاون فنی بیمه آرمان که به نمایندگی از مدیر عامل و هیات مدیره در شهر گنبد مستقر شده اند، به کار بازدید از واحدهای مسکونی  تخریب شده، تشکیل پرونده و برآورد و ارزیابی خسارت مشغولند و که تعداد این تیم ها با هدف تسریع در  رسیدگی به امور زیان دیدگان به هشت تیم افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed