اولین گردهمایی سراسری مدیران ستادی و رؤسای شعب بیمه آرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آرمان اولین گردهمایی سراسری مدیران ستادی و رؤسای شعب شرکت روز جمعه سی و یکم خردادماه با حضور مدیرعامل ،اعضای هیئت مدیره ،معاونین مدیرعامل ،مدیران ستادی و رؤسای شعب سراسر کشور شرکت بیمه آرمان در سالن همایش های هتل ارم تهران برگزار گردید .

در این گردهمایی علاوه بر بررسی آخرین وضعیت شرکت بیمه آرمان و همچنین بررسی عملکرد شعب در سال ۱۳۹۷ با برگزاری کارگروه های تخصصی فنی ،مالی و پشتیبانی نقاط ضعف و قوت شرکت مورد بررسی قرارگرفته و در نهایت مصوباتی جهت طرح در جلسه هیأت عامل توسط دبیران کارگروه ها تقدیم گردید.

در گردهمایی روز گذشته ضمن رونمایی از اپلیکیشن آوانس اطلاعاتی در خصوص  آخرین وضعیت و عملکرد شرکت در حوزه آتی و فنآوری و اطلاعات نیز به حاضرین ارائه گردید .

همچنین در این گردهمایی از نفرات برتر آزمون جامع تعیین سطح کارشناسان ستادی و شعب شرکت بیمه آرمان که روز جمعه بیست و چهارم خردادماه برگزار گردیده بود تجلیل به عمل آمد و در ادامه نیز شاهد اهدای لوح تقدیر به برگزارکنندگان این آزمون بودیم .

در گردهمایی روز گذشته از رؤسای شعب برتر شرکت بیمه آرمان که در سال ۱۳۹۷ حائز بهترین عملکرد بوده اند نیز تقدیر و تجلیل گردید که در ادامه تصاویری از اولین گردهمایی سراسری مدیران ستادی و رؤسای سراسر کشور شرکت بیمه آرمان تقدیم می گردد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed