حضور مدیرعامل بیمه آرمان در نشست هم اندیشی تلفات جاده ای در ساری

نشست هم اندیشی تلفات جاده‌ای (چالش‌ها و راهکارها)، با حضور رییس کل بیمه مرکزی و تعدادی از مدیران عامل شرکت های بیمه‌ امروز در شهر ساری مرکز استان مازندران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، در این هم اندیشی غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی طی سخنانی گفت موضوع کاهش قربانیان و مصدومان سوانح جاده ای یک مساله ملی است و فقط یک دغدغه بیمه ای به شمار نمی رود.
سلیمانی میزان حق بیمه دریافتی توسط صنعت بیمه و تناسب آن با ضریب خسارت در رشته شخص ثالث را نگران کننده توصیف کرد و گفت: از سال ۱۳۹۲ تا کنون میزان ضریب خسارت در رشته بیمه شخص ثالث بالغ بر صددرصد است که این مساله یک هشدار جدی محسوب می شود.
رئیس کل بیمه مرکزی با تشریح آخرین دستاوردهای صنعت بیمه در دهه اخیر، افزود: از سال ۸۴ تا کنون مبلغ ۶۲۰۰ میلیارد تومان به وزارت بهداشت و ۲۲۰۰ میلیارد تومان به نیروی انتظامی، سازمان راهداری و اورژانس پرداخت شده که به زعم ما استان ها نیز باید از این مبالغ برای اجرای طرح های پیشگیرانه حوادث جاده ای بهره مند شوند.
وی به اهمیت کاهش تقلبات بیمه ای و تاثیر آن در توسعه صنعت بیمه و افزایش سرمایه های این صنعت اشاره کرد و افزود: بی تردید همکاری تمامی نهادهای ذیربط می تواند زمینه تقلبات بیمه ای را کاهش دهد تا صنعت بیمه در ارائه خدمات کامل تر به زیاندیدگان واقعی، عملکرد بهتری داشته باشد.
پیش از سخنان رییس کل بیمه مرکزی، رییس سندیکای بیمه گران ایران و چند تن از مقامات ارشد استانی به طرح دیدگاه های خود در خصوص چگونگی کاهش حوادث جاده ای پرداختند.
شایان ذکر است که در این هم اندیشی تعدادی از مدیران عامل شرکت های بیمه از جمله شرکت های بیمه آرمان، تعاون، دانا، میهن و تجارت نو در کنار مقامات محلی استان مازندران حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed