رشد ۳۱۰ درصدی سود بیمه گری بیمه آرمان

سود ناخالص ناشی از فعالیت‌های بیمه‌ای بیمه آرمان در بهار 99با رشدی ۳۱۰ درصدی نسبت به بهار 98 روبرو بوده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان ، بنابر تحلیل منتشره شده از سوی پایگاه خبری بانک و بیمه؛ تازه‌ترین گزارش حسابرسی نشده شرکت بیمه آرمان نشان می‌دهد که این شرکت روند سود آوری خود را ادامه می‌دهد و در بهار امسال 157 هزار و 8 میلیون ریال سود شناسایی کرده که سود هر سهم این شرکت 105 ریال برآورد شده است.

این در حالی است که در بهار سال گذشته شرکت بیمه آرمان با زیان ۳۴ هزار و ۶۹۰ میلیون ریالی مواجه شده و به ازای هر سهم ۲۳ ریال زیان شناسایی کرده بود. شرکت یادشده در سه ماهه نخست امسال موفق شده تا درصد بیشتری نسبت به مدت مشابه پارسال، حق بیمه تولید کند به نحوی که حق بیمه تولیدی شرکت بیمه آرمان از یک هزار و ۶۴ میلیارد و ۹۰۳ میلیون ریال در بهار پارسال به رقم یک هزار و ۱۲۴ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال افزایش یافته است. البته درآمد حق بیمه این شرکت در این مدت یک درصد کمتر از بهار پارسال بوده و میزان درآمد بیمه آرمان در بهار امسال یک هزار و ۷۰ میلیارد و ۳۰۲ میلیون ریال برآورد شده است.

این گزارش می‌افزاید: سود ناخالص ناشی از فعالیت‌های بیمه‌ای بیمه آرمان در بهار امسال با رشدی ۳۱۰ درصدی نسبت به بهار پارسال بالغ بر ۳۰۵ میلیارد و ۶۷ میلیون ریال بوده در حالی که فصل بهار پارسال این شرکت از محل فعالیت‌های بیمه‌ای تنها ۷۴ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال سود شناسایی کرده بود.

🟣روابط عمومی بیمه آرمان
🟣آرمان ما آرامش شماست🟣

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed