معاون مالی و سرمایه گذاری بیمه آرمان منصوب شد

علیرضا بیانیان مدیرعامل شرکت بیمه آرمان، «محمد رضا مجدرضایی» را به سمت معاون مالی و سرمایه گذاری این شرکت منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، علیرضا بیانیان در جلسۀ معارفه ی ایشان در جمع معاونان و مدیران گفت: آقای مجدرضائی از کارشناسان خبره و باتجربه در حوزه مالی است و  ضمن آرزوی توفیق برای او در این مسئولیت، ابراز امیدواری کرد که با استفاده از  تجارب و توانمندی های خود و با همفکری و هم افزایی سایر حوزه ها در راستای پیشبرد اهداف و منافع شرکت گام بردارد و جایگاه بیمۀ آرمان را ارتقاء دهد. در ادامۀ جلسه، مجدرضایی هم ابراز امیدواری کرد که به  همراه مجموعه توانمندی که در بیمه آرمان گرد آمده اند، بتواند بر موفقیت و ارتقای جایگاه این شرکت بیفزاید.
گفتنی است محمدرضا مجد رضایی دارای مدرک کارشناسی حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی MBA‌‌ است و  در سمت های مختلف مالی در چند شرکت بیمه فعالیت داشته است. او حسابدار مستقل و عضو انجمن حسابداران خبره ایران؛ انجمن حسابرسان داخلی ایران و عضو رسمی انجمن حرفه ای صنعت بیمه است. بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز پیشتر صلاحیت حرفه ای او را برای احراز سمت های مالی تأیید کرده است.

1 دیدگاه. Leave new

  • A_Akbarshahi - Mirdamad Agent 999
    2019/04/20 9:07 ق.ظ

    با سلام و تبریک به جناب مجد رضایی
    جنا مجد رضایی خواهش میکنم دستور فرمایید در پرداخت های درمان و دیگر پرداختها سرعت عمل بیشتری اعمال گردد .معمولا همه پرداختها بیشتر از ۲ ماه تاخیر دارد و این عدم پرداخت خسارت به موقع موجب دلسردی و سلب اعتماد مشتری از بیمه آرمان میشود .و این امر در طولانی مدت بیشترین خسارت ر به مجموع آرمان وارد می کند

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست