پیشکسوت روابط عمومی صنعت بیمه مورد تجلیل قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آرمان، ظهر امروز آئین تجلیل از کریم همتی پیشکسوت روابط عمومی صنعت بیمه با حضور آقایان زندی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، بیانیان رئیس هیئت مدیره و  پیکارجو مدیرعامل شرکت بیمه آرمان برگزار شد.

در این مراسم که مدیران روابط عمومی شرکت های بیمه و جمعی از خبرنگاران حوزه بیمه هم حضور داشتند، کریم همتی مدیر سابق روابط عمومی شرکت بیمه آرمان به پاس سال ها تلاش در حوزه روابط عمومی صنعت بیمه مورد تجلیل و تکریم قرار گرفت.

شعیب نظری سرپرست مدیریت روابط عمومی شرکت بیمه آرمان در ابتدای این مراسم با اشاره به زحمات و تلاش های همتی، گفت: آقای همتی از مدیران با اخلاق و پرتلاش صنعت بیمه به شمار می رود که سال ها در این صنعت به ویژه حوزه روابط عمومی فعالیت کرده است، به همین دلیل با تصمیم مدیریت محترم شرکت بر آن شدیم تا در مراسمی از این عزیز تجلیل به عمل آوریم.

سرپرست مدیریت روابط عمومی شرکت بیمه آرمان افزود: روابط عمومی یکی از بخش های مهم هر سازمان به شمار می رود و ما در بیمه آرمان سعی می کنیم بر همین اساس برنامه ریزی مدون و منسجمی جهت اجرای هر چه بهتر وظایف محوله پیش بینی کرده ایم که در این راه نیازمند همراهی مدیران محترم شرکت، همدلی اهالی رسانه و همفکری فعالان حوزه روابط عمومی در حوزه صنعت بیمه هستیم.

در ادامه این مراسم علیرضا بیانیان رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه آرمان با اشاره به سال ها تلاش کریم همتی در عرصه صنعت بیمه گفت: آقای همتی از افراد دلسوز و خستگی ناپذیر صنعت بیمه هستند که سال هاست از نزدیک شاهد تلاش های ایشان برای رشد و توسعه صنعت بیمه در حوزه روابط عمومی هستم.

دکتر کامبیز پیکارجو مدیرعامل شرکت بیمه آرمان نیز با حضور در جایگاه ضمن تقدیر از زحمات ۲ سال و نیمه ی همتی در بیمه آرمان، گفت: همانطور که پیش از این عنوان شد همه ما در صنعت بیمه آقای همتی را فردی دلسوز و پرتلاش می شناسیم که لازم بود برای تکریم از ایشان مراسمی در خور شان و جایگاه این عزیز برپا کنیم که خدا را شکر امروز این اتفاق رقم خورد.

مدیرعامل شرکت بیمه آرمان با اشاره به جایگاه مهم روابط عمومی در حوزه فرهنگ سازی و نهادینه کردن بیمه در بین آحاد جامعه، روابط عمومی را یکی از بخش های مهم صنعت بیمه توصیف کرد و خواهان توجه بیشتر مدیران صنعت بیمه به این حوزه شد.

کامبیز پیکارجو اظهار داشت: با توجه به پیشرفت سریع بشر در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات، صنعت بیمه با توجه به این رشد باید خود را بروز کند تا بتواند خدمات در خور توجهی به جامعه ارائه کند که به نظر من در این مسیر روابط عمومی به واسطه بهره گیری از ظرفیت های رسانه ای و فرهنگ سازی بیمه ای در جامعه می تواند نقش بسزایی را ایفا کند.

مصطفی زندی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی به عنوان دیگر سخنران این مراسم، ضمن تقدر از اقدام شایسته و تحسین برانگیز شرکت بیمه آرمان در خصوص تجلیل و تکریم از کریم همتی، گفت: جای خوشحالی است که بیمه آرمان با برگزاری چنین مراسمی از یک مدیر پیشکسوت در روابط عمومی صنعت بیمه تجلیل می کند، فردی مانند آقای کریم همتی که سال ها برای این صنعت تلاش کرد.

زندی با اشاره تقویت بینیه روابط عمومی ها توسط شرکت های بیمه اظهار داشت: روابط عمومی در صنعت بیمه به مانند دیگر حوزه ها دارای اهمیت ویژه ای چرا که این حوزه می تواند با اقدامات درست ضمن ارتباط با اصحاب رسانه به فرهنگ سازی بیمه ای در جامعه بپردازد.

سخنران پایانی این مراسم سعید میرحسینی دبیر انجمن خبرنگاران صنعت بیمه بود که از ارتباط و تعامل کریم همتی در سال های فعالیت به عنوان مدیر روابط عمومی در صنعت بیمه گفت و اظهار داشت: آقای همتی از جمله مدیران روابط عمومی است که همواره ارتباط خوبی با رسانه ها داشت.

در پایان این مراسم با حضور آقایان زندی، بیانیان، پیکارجو و نظری از سال ها تلاش کریم همتی تجلی به عمل آمد.

از نکات قابل توجه این مراسم حضور اکثر مدیران روابط عمومی شرکت های بیمه، خبرنگاران حوزه بیمه اشاره کرد. همچنین در این نشست علیرضا بیانیان رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه آرمان از خانم لیلا اکبرپور خبرنگار پیشکسوت بیمه که علی رغم دعوت به مراسم به دلیل مشکلات شخصی نتوانسته بود حضور یابد تجلیل کرد.

 

 

 

 

 

 

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed