حل مشکلات معیشتی مردم ، اولویت دولت سیزدهم

حل مشکلات معیشتی مردم ، اولویت دولت سیزدهموزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با تمرکز تلاش‌های دولت برای حل مسائل و مشکلات اقتصادی و با همراهی آحاد مردم، امیدواریم در آغاز سال آینده شاهد بهبود وضعیت کشور باشیم.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، سیداحسان خاندوزی شامگاه جمعه در یادمان شهدای پنجم آذر ۱۳۵۷ و روز ملی گرگان در حسینیه عاشقان ثارالله این شهر  افزود: دولت و مجلس به دنبال تغییر رویکردهای گذشته و رسیدن به روش مناسب برای مدیریت به خصوص در بخش اقتصادی هستند.

وی با بیان اینکه خواسته رهبر معظم انقلاب تحول جدی در همه امور است و بر همین اساس رییس جمهوری هم تحول نسبت به دولت های گذشته را پیگیری را می کند افزود : ارکان اداره و سیاست جامعه آرام آرام تغییر پیدا می کند و اگر دچار انحراف و دوری از آرمان های مطلوب شدیم به دلیل‌ فاصله افتادن میان مردم و دولت است.

خاندوزی یادآور شد : بسیاری از ظرفیت هایی که در گذشته امکان اثرگذاری و بروز استعداد نداشتند باید به میدان آمده و در اداره مملکت نقش آفرینی کنند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد : تلاش می کنیم قدرت را به مردم برگردانیم که اگر این اتفاق بیفتد امکان اشتباه مسؤلان به حداقل ممکن خواهد رسید.

خاندوزی با اشاره به واقعه پنجم آذر گرگان اظهار امیدواری کرد به فضل این شهدا بارقه های امید تغییر و تحول در کشور ایجاد شود.

‌وزیر اقتصاد در پایان بار دیگر یاد شهدای پنجم آذر به عنوان پیش قراولان حرکت انقلابی در خطه گرگان و دشت را گرامی داشت و گفت: تاریخ گرگان ورق به ورق شاهد خون دل‌های علما، انقلابیون و زحمات آنهاست و ما میراث‌دار امانت بزرگ آنان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed