تأکید وزیر اقتصاد در دیدار با نخبگان و فعالان اقتصادی نوشهر؛ امضاهای طلایی را به حداقل می‌رسانیم

دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار با کارآفرینان و‌ فعالان اقتصادی شهرستان نوشهر با اشاره به وجود موانع پیش پای فعالان اقتصادی استان مازندران گفت: تلاش داریم که اعمال سلیقه‌های فردی و زمینه‌های صدور مجوزها را به حداقل ممکن برسانیم.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، احسان خاندوزی با تأکید بر اینکه اساساً قابل قبول نیست که پیش پای فعالان اقتصادی زنجیر وجود داشته باشد، گفت: جلسه‌ای نیست که در آن بحث معطل شدن فعالان اقتصادی در گیرودار ایجاد اشتغال و ارزآوری مطرح نباشد.

وی با بیان اینکه باید دست کسانی که در این شرایط جنگ اقتصادی در کشور رونق تولید و اشتغال ایجاد می‌کنند را ببوسیم، گفت: متأسفانه دستگاه‌های استان با ملاحظه‌کاری و بخشی‌نگری عمل می‌کنند، تلاش داریم که اعمال سلیقه‌های فردی و زمینه‌های امضاهای طلایی را به حداقل ممکن برسانیم.

خاندوزی با اشاره به اینکه می‌دانیم که هنوز در اول راه هستیم و چالش و موانع بسیاری در مسیر وجود دارد، از مسئولان استان در مسیر کمک به راهبرد آیت الله رییسی خواست کمی خودشان را در آن‌طرف میز ببینند و نیازمندی‌های فعالان اقتصادی را بیشتر درک کرده و بدانند که با شکل‌گیری هر فعالیت استان به شدت بر افزایش منافع اقتصادی استان تاثیر می گذارد، امیدواریم که مدیریت عالی استان با محوریت همین بحث، دستگاه‌های اجرایی را به خط کنند.

وزیر اقتصاد  بر لزوم همگرایی به جهت تغییر دادن رویه‌های مضر و نامطلوبی که گاه در بین نظام اجرایی کشور دیده می شود، تاکید کرد و اذعان داشت: پیشرفت اقتصادی بدون اصلاحات و بلکه بدون انقلاب اداری در حوزه بروکراسی‌های اجرایی کشور حاصل نخواهد شد، این اتفاق باید در کف میدان اقتصاد شهرها رقم بخورد تا منجر به سهولت انجام فعالیت‌های اقتصادی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed