صنعت بیمه نیازمند فکر و ایده های نو است

صنعت بیمه نیازمند فکر و ایده های نو است و باید با نوآوری و محصولات جدید و ترکیب پرتفوی مناسب نیازهای مردم را تامین نماید.
به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، علیرضا بیانیان مدیرعامل این شرکت در گردهمایی سراسری رؤسا و سرپرستان شعب این مطلب را عنوان کرد. در این گردهمایی که اعضای هیأت مدیره، قائم مقام، معاونان و مدیران ستادی نیز حضور داشتند، بیانیان گزارشـی از فعالیـت هـای شـرکت ارائه داد و بر لــزوم همفکری و هم افزایی برای بهبود عملکرد و پیشــبرد اهـداف شـرکت تأکید کرد.
او با اشاره به حوادث ناگوار وقوع زلزله در کشور، این وضعیت را برای مردم طاقت فرسا و زیانبار توصیف و ابراز امیدواری کرد که مردم با تحت پوشش قرار دادن اموال و دارایی های خود، دغدغه ای برای جبران خسارت اینگونه حوادث نداشته باشند و بخشی از خسارت آنها از این طریق جبران شود.
بیانیان در ادامه، برنامه های جاری و آتی شرکت را مورد توجه قرار داد و گفت طی یک سال گذشته اقدامات مفیدی انجام گرفته و اظهار اطمینان کرد سازماندهی خوبی که با همفکری و هم افزایی کلیه کارکنان در سطح شرکت صورت گرفته، همچنان تداوم داشته باشد.
مدیر عامل بیمه آرمان لازمۀ صدور یک بیمه نامۀ خوب را ارزیابی دقیق ریسک و ارائۀ نرخ فنی مناسب برای آن دانست و از مدیران و مسئولان شعب خواست به هر قیمتی بدنبال افزایش پرتفوی نباشند و قبل از صدور هر بیمه نامه ای، این موارد را بطور جد مورد توجه قرار دهند.
علیرضا بیانیان نمایندگان و شبکه فروش را بازوان اجرایی شرکت عنوان کرد و گفت: مدیران و مسئولان شعب باید قاطبۀ نمایندگان را در فعالیت و پیشبرد شرکت مورد حمایت، همراهی و همیاری قرار دهند و خواسته های آنان را برآورده سازند. او همچنین احترام به بیمه گذار را از اهم واجبات قلمداد و تأکید کرد مسئولان شعب و شبکه فروش باید پیشگامان خدمت رسانی به بیمه گذاران باشند و این امر در رأس همه مسائل قرار گیرد.
وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه کلیه کارکنان، از آنان خواست در هر جایگاهی که هستند با عشق ورزیدن به همدیگر مأموریت و وظایف خود را بنحو احسن انجام و با بهبود عملکرد، جایگاه شرکت را ارتقاء دهند.
علیرضا امیرحسنخانی معاون توسعه و پشتیبانی نیز در این مراسم بر لزوم خدمت رسانی و جلب رضایت مردم و بیمه گذارن تأکید کرد و گفت: فرایند کار شعب باید حول محور خدمت به مردم باشد و خدمات رسانی به اقشار مختلف را سرلوحه کار خود قرار دهند و به این امور اهتمام ویژه داشته باشند.
وی با بیان این موضوع که بیمه آرمان دارای سهامداران خُرد و کلان است گفت: ما امین سهامداران بویژه سهامداران خُرد هستیم و باید در کار خود امانتداری کنیم و از منابع و دارایی های آنها که منشأ حق الناس دارد و در نزد ما به امانت گذاشته شده است بخوبی حفاظت و به صورت بهینه مصرف نمائیم.
معاون توسعه و پشتیبانی بیمۀ آرمان همچنین از مسئولان شعب خواست از تمام توان و ظرفیت خود برای ایجاد تعامل و ارتباط با مسئولان سازمان ها و نهادها در استان ها به منظور توسعه همکاری های دوجانبه و ارائه خدمات و پوشش های بیمه ای استفاده نمایند و با روش های منطقی و بهره گیری از پتانسیل ها و فضاهای بالقوۀ موجود در استان ها، نسبت به جذب پرتفوی و افزایش سهم خود از بازار اقدام کنند.
هادی رئیس الذاکرین معاون فروش و توسعه بازار نیز در این گردهمایی گزارش مقایسه ای از عملکرد هر یک از شعب در قالب پاورپوینت بر اساس هزینه و درآمد، میزان رشد، ترکیب پرتفوی، خسارت پرداختی، بدهی معوق و میزان تحقق برنامه های تکلیفی با هدف شناسایی و بهبود عملکرد شعبی که ضعیف هستند، ارائه کرد. او عملکرد بسیاری از شعب را بسیار خوب و قابل قبول توصیف و ابراز امیدواری کرد که شعب ضعیف نیز عملکرد خود را بهبود و جایگاه شرکت را ارتقاء بخشند.
رئیس الذاکرین همچنین از تدوین آئین نامه حدود اختیارات شعب خبر داد و گفت این آئین نامه نقطه عطفی برای بیمه آرمان است و بزودی با ابلاغ و اجرای آن شاهد تحرکات خوبی در سطح شعب خواهیم بود و شعب نیز بر اساس آن درجه بندی خواهند شد. او در فرازی دیگر، از مسئولان شعب خواست برای دستیابی به موفقیت، بازار منطقه خود را بخوبی شناسایی و با نگاه تحلیل گرایانه و بر اساس برنامه تکلیفی، بطور پیوسته برای افزایش سهم خود از بازار تلاش کنند و درآمدهای خود را افزایش دهند.
در ادامـۀ این جلسه، تعدادی از رؤسـای شـعب نیز به نمایندگـی از سـایر شـعب بـه بیـان مسـایل، مشـکلات و خواسته های خود پرداختند و برای پیشبرد امور و بهبود عملکرد، رسیدگی به امور شعب را خواستار شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed