عملکرد بیمه آرمان در ششمین سال تأسیس_ رشد ۴۷٫۱۰ درصدی خسارت پرداختی در نه ماهه سال جاری

شرکت بیمه آرمان در نه ماهۀ سال جاری منتهی به آذر ۱۳۹۶، ۱۴۰ هزار و ۷۹۵ فقره بیمه نامه صادر کرده است.
به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، علیرضا بیانیان مدیر عامل این شرکت با اعلام این مطلب گفت: حق بیمه تولیدی این شرکت در نه ماهۀ منتهی به آذر ۱۳۹۶ بیش از ۲۴۸ میلیارد تومان بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۶٫۸۷ درصد رشد داشته است.
بیانیان گفت: بیمۀ آرمان همچنین طی این مدت بیش از ۱۳۴ میلیارد تومان خسارت به زیاندیدگان پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۷٫۱۰ درصد رشد داشته است. وی پیش بینی کرد که میزان حق بیمه تولیدی این شرکت تا پایان سال جاری به ۳۵۰ میلیارد تومان افزایش یابد. وی آخرین نسبت خسارت شرکت بیمۀ آرمان را نیز حدود ۶۷ درصد ذکر کرد.
مدیرعامل بیمه آرمان ترکیب پورتفوی این شرکت را نیز بسیار مناسب دانست و گفت: این شرکت در سال جاری با هیچ کارخانه خودروسازی قراردادی منعقد نکرده ضمن این که در رشته‌های آتش سوزی، مهندسی، مسوولیت و عمر و سرمایه گذاری با رشد مواجه بوده‌ است.
به گفته بیانیان، سود عملیاتی بیمه آرمان در سال گذشته ۱۰ میلیارد تومان بود که ۵۰ درصد آن تقسیم شده است و پیش بینی می‌شود که همین رقم هم در سال جاری محقق شود.
او همچنین خرید ملک برای شعب را از مهم‌ترین برنامه‌های بیمه آرمان دانست و افزود: هم اکنون از ۴۰ شعبه شرکت ۳۴ شعبه آن استیجاری است و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، تعداد شعب ملکی شرکت تا پایان سال جاری به شش شعبه خواهد رسید.
علیرضا بیانیان انعقاد قرارداد با نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی ایران وشهرداری اهواز را نیز از جمله ی قراردادهای جدید این شرکت برشمرد.
مدیرعامل بیمه آرمان همچنین با اشاره به حادثه تلخ وقوع زلزله در غرب کشور، از پرداخت ۲۵۶ میلیارد ریال خسارت بابت زلزله کرمانشاه به بانک مسکن خبر داد و گفت: برآورد ما از تعهدات و خسارت پرداختی بابت واحدهای تخریب شده مسکن مهر در این زلزله حدود ۳۰۰ میلیارد ریال است که الباقی خسارت با تکمیل پرونده ها به بانک مسکن پرداخت خواهد شد.
بیانیان در پایان، اصلاح ساختار شرکت در راستای اجرای آئین نامه حاکمیت شرکتی، افزایش سرمایه این شرکت از ۱۲۰۰ میلیارد ریال به ۲۰۰۰ میلیارد ریال در بازه زمانی دو ساله، افزایش شفافیت مالی در سامانه اطلاع ناشران کدال، تقویت بنیه شبکه فروش، بازنگری فرایندهای صدور و پرداخت و افزایش خدمات رسانی به بیمه گذاران و زیاندیدگان را از جمله ی برنامه های کمی و کیفی بیمه آرمان در سال آتی برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed